Stažení a instalace

 

  • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
  • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
  • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program AlbumMaker může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
  • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
  • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
  • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

Před stažením aplikace AlbumMaker doporučujeme dočasně deaktivovat antivir. Deaktivaci ve většině případů provedete kliknutím pravým tlačítkem na stavovou ikonu v pravém dolním rohu obrazovky a vybráním požadované akce.

 

 

Po dokončení stahování ověřte velikost staženého souboru. Pokud se soubor z nějakého důvodu nestáhne celý, aplikace nepůjde nainstalovat.

V případě potíží se stažením dokumentu doporučujeme Google Chrome.
Program je zcela bezpečný a je distribuován firmou XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Instalace

Po dokončení stahování, kliknutím na soubor zahájíte intalaci.

Aplikaci Album Maker je možno instalovat na systémech Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7.  Je doporučeno změnit rozlišení obrazovky buď na 1024×768, nebo 1280×1024. Pro samotnou instalaci dvojklikněte na soubor Setup a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Po ukončení instalace AlbumMaker provede několik nutných operací s nastavením samotné aplikace (které moho trvat několik minut v závislosti na rychlosti počítače) pro zdárné ukončení a nastavení instalace. Pro další spuštění AlbumMakeru pouze klikněte na ikonu na Vaší ploše.

Pravidelně dochází k vylepšení prostředí a doporučujeme tedy příjmat nabízené aktualizace.

Problémy při instalaci

V případě problémů při instalaci doporučujeme vyzkoušet nainstalovat .NET Framework verze 3.5.

Microsoft .NET Framework 3.5

 


Objednávky

Program AlbumMaker si můžete zdarma vyzkoušet.

Svoji zakázku a informaci o stavu jejího zpracování hledejte v tomto online formuláři.

Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Použijte nástroj pro manuální nahrání souborů.


Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!

Stáhnout TeamViewer


Obálky, masky, rámečky a nápověda


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@lepsitisk.cz Webové stránky: www.fotoknihy-online.cz